Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

З-й етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»: розробляємо план підтримки українських підприємств у період кризи!
29 жовтня 2020 р.

З-й етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»: розробляємо план підтримки українських підприємств у період кризи!

Шановні конкурсанти! Завершилися перші два етапи конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020» (онлайн-тестування на сайті http://ua-award.uteka.ua/). Із цього дня реєстрацію учасників конкурсу припинено.

Вітаємо тих учасників, які справилися з нашими тестовими завданнями, успішно подолали два етапи та вийшли на фінішну пряму! Попереду на вас чекає найцікавіше – третій етап конкурсу! На ньому ми пропонуємо конкурсантам написати творчу роботу на тему «Бухгалтер у кризовій ситуації: які заходи економічного, фінансового, управлінського характеру може запропонувати бухгалтер, щоб підприємство змогло підготуватися, пом'якшити та подолати майбутні події (процеси), пов'язані із кризою».

Читати
Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Облік доходів, витрат і податкових різниць – 2020
26 листопада 2020 р.

Облік доходів, витрат і податкових різниць – 2020

До закінчення звітного року залишилося трохи більше місяця, а це означає, що бухгалтерам підприємств час готуватися до складання й подання фінансової та податкової звітності за цей рік. Особливі турботи очікують фахівців, які зобов’язані подавати таку звітність один раз за підсумками року. Адже за рік, що минув із подання минулої звітності, уже багато чого забулося та змінилося. А якщо раптом виявиться, що підприємство – платник податку на прибуток отримало за 2020 рік більше 40 млн грн? Тоді такому платникові доведеться визначати об’єкт оподаткування з урахуванням коригувань бухгалтерського фінрезультату на всі різниці, передбачені Податковим кодексом, серед яких цього року з’явилося багато нових.

Читати
Оформляємо на роботу водія
25 листопада 2020 р.

Оформляємо на роботу водія

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як оформити на роботу водія, які трудові гарантії йому належать, як слід організувати його робочий час тощо.

Що можна зробити на практиці: користуючись нашими рекомендаціями, правильно скласти наказ про прийняття на роботу водія та інші кадрові документи.

Читати
Як індексувати орендну плату, яка не виплачувалася декілька років
25 листопада 2020 р.

Як індексувати орендну плату, яка не виплачувалася декілька років

Сільгосппідприємство два роки поспіль не виплачувало орендну плату, оскільки орендодавець помер у 2018 році, а його спадкоємець тільки 2020 року оформив права власності на земельну ділянку. Наразі сільгосппідприємство бажає погасити борг перед новим власником земельної ділянки та виплатити йому орендну плату за два минулих роки. За умовами договору орендна плата становить 8 тис. грн на рік. і підлягає індексації, але порядок її проведення в договорі не прописано. Як проіндексувати орендну плату за попередні роки?

Читати
Анонс «Баланс-Агро» № 55, 2020
24 листопада 2020 р.

Анонс «Баланс-Агро» № 55, 2020

Надання та отримання коштів у позику – доволі поширена серед сільгосппідприємств операція. Від того, на який строк надається або отримується така фінансова допомога, залежить необхідність її дисконтування. Сільгосппідприємства особливо цікавляться тим, у яких випадках слід дисконтувати поворотну фіндопомогу. І хоча ми вже неодноразово зверталися до цієї теми в нашому журналі, але на практиці виникають різні ситуації, які містять багато підводних каменів. У цьому номері («БАЛАНС-АГРО» № 55) досвідчений консультант-практик надасть відповіді на найбільш актуальні запитання, а также порекомендує, як можна уникнути необхідності дисконтування. Крім того, на умовних числових прикладах буде розглянуто порядок проведення дисконтування довгострокової фінансової допомоги, а також відображення такої операції у бухобліку.

Читати
Навіщо ми проводимо конкурси бухгалтерів?
24 листопада 2020 р.

Навіщо ми проводимо конкурси бухгалтерів?

Не знаю, як правильно відповісти на це запитання, адже ви не повірите.

Цього року відбудеться вже 8-й всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України».

А починалося все так.

Сім років тому ми готувалися до сьомого Всеукраїнського бухгалтерського конгресу. І все б нічого, якби це не був новий майданчик, без моря, але з найкрасивішими горами та розкішним готелем.

Коли ми його вибрали, насамперед я подумала, що саме тут хочу провести нагородження кращих бухгалтерів України, і воно має бути з червоною доріжкою та лімузином. Далі була справа техніки. Скласти тести, знайти онлайн-платформу для проведення тестів, умовити 5 000 бухгалтерів заповнити анкети й отримати їх. Але спочатку був лімузин і червона доріжка.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!