Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зустрічайте видання «Баланс» у новому 2022 році!

January 12, 2022

Дорогі читачі!
Хочу щиро подякувати вам усім – і нашим давнім відданим передплатникам, і тим, хто став нашим передплатником цього року вперше, – за те, що з безлічі різних варіантів ви вибрали саме «БАЛАНС». І я обіцяю, ви про це не пошкодуєте! Адже попереду черги законодавчих змін, на які інколи доводиться реагувати в режимі «сьогодні на вчора». Тому набагато спокійніше, коли поряд надійний друг, який вчасно підкаже, застереже, запропонує рішення.
Звичайно, зараз багато інформації для бухгалтерів у відкритому доступі, але де гарантія, що вона достовірна і що відповідь, надана вам у стрічці, є правильною? А помилка в роботі може дуже дорого вам обійтися. Ми публікуємо тільки перевірену інформацію, яка точно стане в нагоді вам у роботі: нічого зайвого. Ми бережемо ваші час і сили.
Ви можете спілкуватися з нами як на сторінках журналу, так і за телефоном на гарячій консультаційній лінії. Телефонуйте, ми завжди на зв'язку!
А ще для передплатників нашого видання ми підготували сюрприз – портал «Реальна бухгалтерія», який відкриється в січні 2022 року. Тут ви знайдете цікаві рішення різних ситуацій, у яких опинилися ваші колеги, а можливо, і ви теж.
Пишіть нам на електронну адресу редакції, ставте будь-які, навіть найкаверзніші, запитання. Саме ваші запитання допомагають нам зрозуміти проблеми, з якими ви стикаєтеся у своїй роботі, і дати вам варіанти їх рішення.
Із нами ви в безпеці!

Зінаїда ОМЕЛЬНИЦЬКА,
головний редактор журналу «БАЛАНС»

Оформіть передплату на видання «БАЛАНС» на 2022 рік,
будь-яким зручним для вас способом:
· за номерами (056) 370-44-25, (044) 333-91-40, (067) 544-07-31 до редакції;
· написавши на електронну пошту product@balance.ua;
· на сайті у разділі «Магазиин».


Переваги журналу «БАЛАНС»

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!