Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

8-й щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України»: реєстрацію відкрито

6 серпня 2020 р.

Річна сертифікація бухгалтерів, що проводиться в рамках щорічного конкурсу «Кращий бухгалтер України», – один із наших найбільш значущих проєктів, покликаний допомогти бухгалтерам побудувати успішну кар'єру й отримати заслужену пошану та визнання в керівника і колег.

Конкурс проводиться вже 8-й раз, і в ньому вже взяли участь 41 000 бухгалтерів.

Ви сумніваєтеся, чи варто вам брати участь у конкурсі? Тоді давайте замислимося над такими запитаннями.

Чому професійний розвиток став важливіший за кар'єрне зростання для бухгалтерів?

Бухгалтери – мудрі люди. Ми вимушені постійно вчитися: вивчати нововведення в методології обліку, освоювати нові програми автоматизації бухобліку, постійно стежити за змінами в нормативних актах. Ми зобов'язані розуміти значущість тих або інших розпоряджень. Вони часом суперечливі, але їх недотримання може обернутися для підприємства серйозними фінансовими втратами. У свою чергу, доскональне знання всіх тонкощів дозволить оптимізувати сплату податків законним способом.

Для чого бухгалтеру навчатися?

щоб забезпечити як свою особисту безпеку, так і економічну безпеку підприємства, зберегти надійне робоче місце та претендувати на хорошу премію від керівництва;

щоб у разі потреби пошуку нового місця роботи отримати вигідні пропозиції із працевлаштування (знайти високооплачувану роботу), адже роботодавці прагнуть залучати тільки висококваліфікованих фахівців.

Як ви думаєте, якому фахівцеві віддасть перевагу роботодавець при пошуку нового співробітника?

Звичайно, тому, хто регулярно піклується про підвищення своєї кваліфікації. І сьогодні у вас є можливість підтвердити свій професіоналізм. А саме: пройти навчання з тестуванням та отримати престижні сертифікати-2020.

За традицією конкурс проводиться окремо серед фахівців комерційних підприємств і бюджетних організацій, а також для всіх – у номінації «Гордість професії».

Наші сертифікати з року в рік користуються довірою в роботодавців. Власник сертифікату отримує заслужене визнання в колег-бухгалтерів та інших співробітників підприємства. Більше того, наші сертифікати є рекомендаційним листом для складання ідеального резюме бухгалтера, яке підвищує ваш рейтинг серед претендентів.

Відмітна особливість нашої сертифікації полягає в тому, що її проводить професійна спільнота бухгалтерів, куди входять висококваліфіковані бухгалтери-практики, бухгалтери-експерти ВКК «Баланс-Клуб» із багаторічним досвідом роботи. Сертифікація проводиться за підтримки Міністерства фінансів України, що свідчить про її високий статус та об'єктивність!

⤷ ВЗЯТИ УЧАСТЬ ⤶

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!