Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального з позначкою «Зміни»: як заповнити?

July 15, 2016

Як заповнюється заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального з позначкою «Зміни», у т. ч. якщо інформація про пункти реалізації змінюється одночасно за різними кодами ознаки?

Згідно з п. 6 розд. ІІ Порядку електронного адміністрування реалізації пального, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113, реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального (далі – Заява), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України наказом Міністерства фінансів УКраїни від 25.02.2016 року № 218, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.03.2016 за № 405/28535.
Заява складається та подається до контролюючого органу за основним місцем обліку особи як платника податків засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.
Якщо у суб’єкта господарювання відбулись зміни у даних про пункти реалізації пального такий суб’єкт подає Заяву з позначкою «Зміни». 
При поданні Заяви з позначкою «Зміни» у пункті 5 «Відомості про пункти (склади, комплекси, станції, інші об’єкти) реалізації пального» Заяви надається інформація про нові пункти та пункти, щодо яких відбувалась хоча б одна із зазначених змін. 
У разі зміни коду пункту інформація надається двома рядками: із попереднім кодом – про припинення реалізації пального, з новим кодом – первинне надання.
У графі 10 «Код ознаки надання інформації» пункту 5 «Відомості про пункти (склади, комплекси, станції, інші об’єкти) реалізації пального» Заяви вноситься числове значення ознаки надання інформації відповідно до Правил заповнення ознаки надання інформації, що передбачене формою Заяви, а саме:
     1 – Первинне надання інформації про пункт;
     2 – Зміна найменування пункту;
     3 – Зміна ознаки делегування права виписки акцизних накладних;
     4 – Зміна місцезнаходження пункту;
     5 – Зміна типу об’єкта оподаткування;
     6 – Припинення реалізації пального через пункт.
У разі якщо зміни відбуваються одночасно за різними кодами ознаки інформація надається кількома рядками (у розрізі кодів ознаки надання інформації) або двома рядками: з зазначенням ознаки надання «6» у рядку з помилковими даними та ознакою надання «1» у рядку із зазначенням нових даних.
 Зміни в реєстрі платників щодо інших даних платника податку вносяться на основі даних з Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб, отриманих у результаті взаємодії цих інформаційних систем, а також з використанням відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, отриманих відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Таку відповідь розміщено у ЗІР, категорія 116.13.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zayavlenie-o-registracii-platelshhika-akciznogo-naloga-s-realizacii-goryuchegos-otmetkojIzmeneniya-kak-zapolnit

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!