Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Заявки на реєстрацію торгових марок поки не будуть подаватися в електронній формі

July 19, 2016

Парламент відхилив законопроект № 2696 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового забезпечення відкритості баз даних і прозорості реєстраційних процедур».
Зокрема, документ передбачав публікацію заявок на торговельні марки у відкритій електронній базі, в результаті чого всі зацікавлені особи могли б отримати доступ до такої інформації, щоб своєчасно в адміністративному порядку захистити свої права в разі їх порушення.
Також пропонувалися процедура подачі мотивованих заперечень проти незаконної видачі охоронного документа на марку (наприклад, на підставі невідповідності заявленого знака умовам надання правової охорони) і дієвий механізм їх розгляду. У проекті була прописана процедура оскарження рішень органу експертизи шляхом надання права особі, яка подавала мотивовані заперечення проти заявки на знак. Також планувалося ввести оскарження експертизи в апеляційну палату Державної служби інтелектуальної власності України.
Крім того, передбачалася можливість подачі заявок на знаки в електронній формі, що, за словами авторів проекту, повністю відповідає європейській практиці, значно підвищує ефективність подання та розгляду заявок і є вимогою сучасного світу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zayavki-na-registraciyu-torgovyx-marok-poka-ne-budut-podavatsya-v-elektronnoj-forme

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!