Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Завершено роботу над Порядком ведення реєстру аудиторських фірм

June 1, 2016

НКЦПФР на засіданні, яке відбулось 31 травня 2016 року, затвердила Зміни до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів» (далі – Реєстр).
Загалом Комісія підвищила вимоги до аудиторських фірм, які бажають бути включеними до Реєстру. Крім свідоцтва Аудиторської палати України та мінімальної кількості працюючих за основним місцем роботи аудиторів, аудиторська фірма повинна надавати Комісії свідоцтво про відповідність системи контролю якості, видане Аудиторською палатою України, мати власний веб-сайт та здійснювати аудиторську діяльність не менше 3 років.
Врегульовано існуючу проблему недостатньої регламентації питань, що виникають при розгляді документів на внесення до Реєстру, внесення відповідних змін до Реєстру та виключення з нього.
У процесі провадження своєї діяльності аудиторська фірма зобов’язана повідомляти НКЦПФР про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви на внесення до Реєстру та подавати щорічно інформацію про результати своєї роботи.
Аудиторська фірма при виконанні завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємства, що становить суспільний інтерес, у разі підозри, що могли мати місце або мали місце порушення, зокрема, шахрайство щодо фінансової звітності такого підприємства, та бездіяльності щодо такого питання, зобов’язана поінформувати листом про це НКЦПФР.
Також відтепер аудиторська фірма може бути виключена з Реєстру через відсутність надання аудиторських послуг професійним учасникам ринку цінних паперів протягом 12 місяців, від дати включення в Реєстр.
Найближчим часом документ буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zavershena-rabota-nad-Poryadkom-vedeniya-reestra-auditorskix-firm.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!