Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Заповнення податкової накладної: коли не заповнюється розділ «Одиниця виміру товару/послуги»?

21 червня 2017 р.

Графи 4 і 5 не заповнюються:
1) у податковій накладній (далі – ПН), складеної в рамках виконання багатосторонньої угоди про розподіл продукції оператором інвестору (порядковий номер такої ПН у другій частині (після знака дробу) містить відповідний код (цифра 5));
2) у ПН, особливості заповнення яких викладені в п. 15 Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.15 р. № 1307 (далі – Порядок № 1307). Такі ПН не видаються покупцеві, у них указується тип причини 15 (по якій такі ПН не видаються покупцеві), а в рядках таких ПН, відведених для даних покупця, постачальник (продавець) указує власні дані.
Графа 5 не заповнюється:
1) при складанні зведених ПН, особливості заповнення яких викладено в п. 11 Порядку № 1307 (такі ПН не видаються покупцеві, у них указується тип причини 04, 08, 09, 10 або 13, а в рядку «Індивідуальний номер одержувача ( покупця)» у таких ПН указується умовний ІНП «600000000000»). У графі 4 таких ПН указується «грн.»;
2) у разі якщо вказується товар/послуга має одиницю обліку, що відсутня в КСОЕІУ, у графі 4 таких ПН вказується умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, які використовуються для обліку, і відображається в первинних документах.

Лист ДФС від 16.06.17 р. № 15731/7/99-99-15-03-02-17.

Джерело: https://uteka.ua/.

Новини за темою:
Наказ Мінфіну № 567 про затвердження критеріїв блокування реєстрації ПН/РК офіційно опублікований.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!