Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Запланована реформа спортивної сфери

June 23, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4857 «Про фізичне виховання і спорт».
Пропонується закріпити умови функціонування спортивної сфери в умовах ринкової економіки, в т.ч. привести систему спорту до євростандартів, провести децентралізацію, подолати корупцію в системі спорту.
Так, національна спортивна федерація повинна стати носієм правил, стандартів спортивної сфери та центром управління відповідним видом спорту.
Управління збірною командою здійснює спортивна федерація (управління фінансуванням, укладення трудових контрактів, твердження графіків підготовки до змагань, склад делегацій збірної команди і т.п.).
Спортивні клуби повинні стати джерелами формування національних спортивних федерацій і базовим елементом саморегулівної спортивної діяльності, об'єднати спортсменів, тренерів та обслуговуючий персонал спорту, забезпечити їх зв'язок з відповідною спортивною федерацією. Вся існуюча система спортивних шкіл також трансформується в спортивні клуби.
Передбачається, що спортсмен, тренер, обслуговуючий персонал беруть участь у спортивній діяльності через участь в діяльності спортивного клубу, який має членство у відповідній спортивній федерації.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zaplanirovana-reforma-sportivnoj-sfery.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!