Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Закон про підвищення штрафів п`яним водіям набуває чинності 27.07.16 р.

July 26, 2016

Президент підписав Закон від 07.07.16 р № 1446-VIII «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції».
Законом вносяться зміни до ст. 25 і ст. 130 КпАП і посилюється відповідальність за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
Передбачається, що позбавлення права керування транспортними засобами, оплатне вилучення та конфіскація предметів можуть застосовуватись як основні, так і як додаткові адмінстягнення.
Істотно збільшуються розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за керування в стані сп'яніння:
- штраф 600 НМДГ з позбавленням прав на 1 рік;
- при повторності (протягом року) - штраф 1200 НМДГ з позбавленням прав на 3 роки;
- якщо особа двічі протягом року піддавалась такому адмінстягненню, за відмову від огляду на предмет вживання - штраф 2400 НМДГ, позбавлення прав на 10 років.
За вживання водієм алкоголю і т.п. після ДТП або після того, як ТЗ був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду, тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 1200 НМДГ або адмінарешт на строк 15 діб з позбавленням прав на 3 роки.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Podpisan-Zakon-o-povyshenii-shtrafov-pyanym-voditelyam

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!