Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Закон про побічні продукти тваринного походження вже в дії

May 10, 2016

9 травня набув чинності Закон від 07.04.15 р № 287-VIII Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною.
Закон визначає організаційні та правові засади діяльності фізичних та юридичних осіб, пов'язаної з утворенням, збиранням, перевезенням, зберіганням, обробкою, переробкою, утилізацією, видаленням побічних продуктів тваринного походження, не призначених або визнаних непридатними для споживання людиною, продуктів обробки, переробки побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.
Побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною, - це туша або частини туш убитих, загиблих тварин, сировина і продукти тваринного походження, не призначені або визнані непридатними для споживання людиною.
Дані продукти відносяться до категорій I - III в залежності від ступеня ризику для здоров'я людини і тварин.
Законом також визначаються органи держуправління і їх повноваження у відповідній сфері, вимоги до потужностей (об'єктів), обов'язки і відповідальність операторів ринку і т.д.
Зокрема, оператори ринку на всіх стадіях освіти і звернення побічних продуктів тваринного походження повинні забезпечувати простежуваність таких продуктів. Утилізація і видалення побічних продуктів тваринного походження здійснюються за рахунок коштів оператора ринку.
Звернення з побічними продуктами тваринного походження здійснюється відповідно до порядку, що затверджується Мінагрополітики за погодженням з Мінекології.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zakon-o-pobochnyx-produktax-zhivotnogo-proisxozhdeniya-uzhe-v-dejstvii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!