Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За отримання неякісних компослуг пропонують звільнити від сплати судового збору

December 23, 2016

У Верховній Раді був зареєстрований законопроект № 5464 «Про внесення змін до Закону України «Про судовий збір» (щодо звільнення від сплати судового збору споживачів житлово-комунальних послуг)».
Проект Закону розроблено у зв'язку з необхідністю забезпечення захисту прав споживачів комунальних послуг і стимулювання виконавців до надання послуг належної якості шляхом звільнення споживачів житлово-комунальних послуг від сплати судового збору при зверненні до судових органів за захистом своїх прав, пов'язаних з наданням, споживанням та оплатою послуг.
Метою і завданнями прийняття цього законопроекту є усунення неузгодженостей між законодавчими актами, які регламентують сплату судового збору споживачами комунальних послуг, а також гарантування права споживачів комунальних послуг на судовий захист і забезпечення їм безперешкодного доступу до правосуддя.
Також законопроектом передбачено, що позивачі — споживачі житлово-комунальних послуг — у справах зі спорів, пов'язаних з наданням, споживанням та оплатою житлово-комунальних послуг, звільняються від сплати судового збору.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Za-poluchenie-nekachestvennyx-komuslug-predlagayut-osvobodit-ot-uplaty-sudebnogo-sbora

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!