Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виплата відпускних - за три дні до початку щорічної відпустки

May 18, 2016

Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менше як 24 календарні дні за відпрацьований робочий рік, який відраховується з дня укладення трудового договору.
Право працівника на щорічну основну відпустку у перший рік роботи настає після шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві. Щорічні відпустки за другий та наступні  роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року.
Черговість надання відпусток визначаються графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з профспілковим або іншим уповноваженим ним органом. Графік відпусток необхідно складати навіть фізособам-підприємцяя, якщо у них працює 3 працівники. Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов’язаний письмо повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніше як за два тижні до встановленого графіком терміну.
Ооплата щорічних відпусток проводиться за три дні до їх початку.
У випадках порушення роботодавцем норм законодавства складається протокол про адміністративні правопорушення згідно вимог ч.1 ст.41 КУпАП.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Oplata-ezhegodnyx-otpuskov---za-tri-dnya-do-ix-nachala.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!