Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виїзд фізособи на ПМЖ за кордон: як вивезти ТЗ?

October 17, 2016

При вивезенні транспортного засобу за межі митної території України його власник або вповноважена особа здійснює в установленому порядку декларування такого транспортного засобу і подає органу доходів і зборів митну декларацію, заповнену в установленому порядку, і такі документи та їх ксерокопії:
- що підтверджують право власності на транспортний засіб або користування ним (у тому числі з правом розпорядження);
- реєстраційні (технічні) документи на транспортний засіб. Якщо транспортний засіб перебував на обліку в реєстраційному органі України з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку;
- паспортних документів та інших документів, визначених законодавством України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/або паспорт громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання);
- посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном тощо;
- довідку про ідентифікаційний номер громадянина (за наявності).
Також, згідно з п. 179.3 ст. 179 розд. ІV Податкового кодексу України платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов‘язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Детальніше з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (веб-портал ДФС, вкладинка «Інформаційно-довідковий ресурс», дане роз’яснення у категорії 214.04).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vyezd-fizlica-na-PMZH-za-granicu-kak-vyvezti-TS

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!