Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Надання ліцензій на здійснення валютних операцій удосконалено

May 29, 2017

Унесено зміни до Положення про порядок надання банкам і філіям іноземних банків генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.08.11 р. № 281 (далі – Положення № 281).
Зокрема, це Положення доповнено розділом, яким визначається порядок розгляду Нацбанком документів, що подані банком для отримання дубліката генеральної ліцензії.
Крім цього, визначено, що копії документів, які подаються до НБУ для отримання генеральної ліцензії (дубліката генеральної ліцензії), мають засвідчуватися банком у встановленому законодавством України порядку.
Банк здійснює оплату за розгляд пакета документів щодо надання генеральної ліцензії (щодо видачі дубліката генеральної ліцензії) у розмірі, установленому нормативно-правовими актами НБУ з питань тарифів на послуги з реєстрації та ліцензування, що надаються Нацбанком.
Послуга за Положенням № 281 є наданою, а плата за розгляд пакета документів для отримання генеральної ліцензії (за видачу дубліката генеральної ліцензії) не підлягає поверненню, якщо після розгляду пакета документів НБУ було прийняте рішення про надання чи відмову в наданні банку генеральної ліцензії (про видачу чи відмову у видачі дубліката генеральної ліцензії) або якщо пакет документів щодо надання генеральної ліцензії (видачі дубліката генеральної ліцензії) було повернуто заявнику згідно з Положенням № 281.

Постанова Правління НБУ від 24.05.17 р. № 40 набуває чинності з 15.06.17 р. («Офіційне інтернет-представництво НБУ» від 25.05.17 р.).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!