Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Набули чинності нові Правила пожежної безпеки для навчальних закладів

October 3, 2016

30 вересня набув чинності наказ МОН від 15.08.16 р. № 974 "Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів і установ системи освіти України".
Правила поширюються на:
- навчальні заклади всіх типів і форм власності, які належать до сфери управління МОН (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні, вищі, заклади післядипломної освіти);
- установи системи освіти України, які належать до сфери управління МОН (бібліотеки, навчально-методичні центри, кабінети і т.д.).
Документом встановлено загальні вимоги щодо пожежної безпеки до будівель, споруд, прилеглих до них територій, приміщень, іншого нерухомого майна, обладнання навчальних закладів і установ системи освіти незалежно від типів і форм власності, які належать до сфери управління МОН, і є обов'язковими для виконання вихованцями, учнями, студентами, курсантами, слухачами, стажистами, аспірантами, докторантами, керівниками, педагогічними, науковими, науково-педагогічними, технічними працівниками, фахівцями і обслуговуючим персоналом цих установ.
У Правилах визначено організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, загальні вимоги пожежної безпеки, вимоги до інженерного обладнання, електроустановок, утримання технічних засобів протипожежного захисту, а також порядок навчання з питань пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vstupili-v-silu-novye-Pravila-pozharnoj-bezopasnosti-dlya-uchebnyx-zavedenij

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!