Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Набула чинності нова декларація з податку на прибуток підприємств

August 22, 2016

19 серпня набув чинності наказ Мінфіну від 08.07.16 р. № 585 "Про затвердження Змін до форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств".
Форма звітності змінена в результаті змін правил оподаткування.
Зокрема, необхідно вказувати відомості про:
- відсотки, доході (дисконті) на державні цінні папери, або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов'язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, які продані (розміщені) нерезидентами за межами території України через уповноважених агентів нерезидентів;
- відсотки за отримані державою або до бюджету АР Крим чи міського бюджету позики (кредити або зовнішні запозичення), які відображаються в Держбюджеті або місцевих бюджетах чи кошторисі Національного банку, або за кредити (позики), які отримані суб'єктами господарювання та виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями;
- доходи за операціями з розміщення державних деривативів і доходи, що виплачуються за державними деривативами, відповідно до умов угод з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом.
Також встановлено, що розрахунок щомісячного авансового внеску (1/12 податку на прибуток) заповнюється платником податку у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств, що уточнює показники декларацій за звітний період 2013 і 2014 року.
Розрахунок авансового внеску в розмірі 2/9 податку на прибуток, що підлягає сплаті до 31 грудня 2016 року, заповнюється платником податку у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств за три квартали 2016 року.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vstupila-v-silu-novaya-deklaraciya-po-nalogu-na-pribyl-predpriyatij

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!