Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Набув чинності закон про спрощення ліквідації державних підприємств

September 29, 2015

Відповідний закон опублікований 29 вересня в парламентській газеті "Голос України".

Раніше державний реєстратор мав право залишити без розгляду документи, подані для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

З дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників юридичної особи або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи було заборонено проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про припинення.

Даний закон спрощує державну реєстрацію ліквідації центральних органів виконавчої влади та тих підприємств, які підпорядковані і засновниками яких є такі органи виконавчої влади.

Згідно з документом, рішення про остаточну ліквідацію підприємства може приймати не тільки той орган, який прийняв рішення про ліквідацію цього підприємства, але і той орган, якому перейшли відповідні повноваження ліквідованого центрального органу виконавчої влади.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Nabuv-chinnosti-zakon-pro-sproshhennya-likvidacii-derzhavnix-pidpriyemstv-9915

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!