Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Набув чинності оновлений Порядок реєстрації прав на нерухомість

September 7, 2016

6 вересня набула чинності постанова КМУ від 23.08.16 р. № 553 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".
Державна реєстрація прав проводиться за заявою з яким можна звернутися до суб'єкта державної реєстрації прав або нотаріусу.
У разі набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним набуттям прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані, а також в разі державної реєстрації прав, похідних від права власності, одночасно з реєстрацією права власності на таке майно подається одна заява.
Заява роздруковується за допомогою програми Реєстру та підписується заявником, долучається до документів, поданих для реєстрації. За бажанням заявника йому може бути надано примірник заяви.
Після підписання заява реєструється в базі даних заяв. Дата і час реєстрації вважаються моментом прийняття заяви.
Особу заявника перевіряється реєстратором, нотаріусом або його помічником по паспорту громадянина України, посвідки на проживання, національному, дипломатичного або службового паспорта іноземця або іншим документом, що посвідчує особу іноземця.
Після внесення відомостей до Реєстру державний реєстратор формує інформацію з нього, яка розміщується на веб-порталі Мін'юсту для доступу до неї заявника з метою її перегляду і з урахуванням терміну державної реєстрації, за який сплачено адміністративний збір, її завантаження та друку.
Інформація з Реєстру за бажанням заявника може бути надана в паперовій формі - вона роздруковується на аркушах паперу формату А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора.
Інформація з Реєстру в паперовій або електронній формі має однакову юридичну силу і містить обов'язкову посилання на Реєстр.
Також урядом визначено перелік заяв для держреєстрації прав на нерухоме майно, які можуть подаватися в електронній формі, зокрема, таке право надано забудовникам.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vstupil-v-silu-obnovlennyj-Poryadok-registracii-prav-na-nedvizhimost.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!