Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Тимчасові споруди для провадження госпдіяльності: розміщення та функціонування

January 30, 2014

Держпідприємництво надало роз`яснення з проблемних питань розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження господарської діяльності.
Зокрема, підставою для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності є паспорт прив`язки тимчасової споруди.
Замовник, який має намір встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності, звертається до відповідного виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, районної державної адміністрації із відповідною заявою у довільній формі про можливість розміщення тимчасової споруди.
До заяви додаються:
- графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування тимчасової споруди, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 кресленнями контурів тимчасової споруди з прив`язкою до місцевості;
- реквізити замовника (найменування, П. І. Б., адреса, контактна інформація).
Цей перелік документів є вичерпним.
Крім цього, Держпідприємництво роз`яснило, що Законом України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено право, а не обов`язок власника тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення брати пайову участь в утриманні цього об`єкта благоустрою на умовах договору.

Лист Держпідприємництва від  08.01.14 р. № 47/0/20-14.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!