Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Можливість оскарження судових рішень суб`єктом владних повноважень буде відновлена

September 27, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 5151 «Про внесення змін до чинного законодавства щодо відновлення можливості апеляційного та касаційного оскарження прокурором, органом державної влади, органом місцевого самоврядування або іншим суб'єктом владних повноважень».
Законопроектом пропонується внести зміни до ГПК, ЦПК, КАС і скасувати норми, які забороняють оскарження судових рішень прокурором, органом державної влади, органом місцевого самоврядування або іншим суб'єктом владних повноважень після закінчення 1 року з моменту оголошення судового рішення (вступу в законну силу).
Ухвалення законопроекту має посприяти відновленню принципу рівності сторін судового процесу, також будуть створені передумови для перегляду незаконних судових рішень, а також буде попереджена можливість впливу на суддів для задоволення політичних і майнових інтересів певних кіл в майбутньому.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vozmozhnost-obzhalovaniya-sudebnyx-reshenij-subektom-vlastnyx-polnomochij-budet-vosstanovlena

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!