Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Питання щодо щодо відчудження залишків основних засобів представництвом нерезидента

November 29, 2016

ДФС у листі від 15.11.2016 р. № 24553/6/99-99-15-02-02-15 розглянуло питання щодо щодо відчудження залишків основних засобів представництвом нерезидента та визначення ціни на такі основні засоби.
Представництво нерезидента, яке отримує дохід від продажу на території України майна, в тому числі майна (основних засобів) представництва, має зареєструватися платником податку на прибуток.
Суми прибутків нерезидентів, які провадять свою діяльність на території України через постійне представництво, оподатковуються в загальному порядку. При цьому таке постійне представництво прирівнюється з метою оподаткування до платника податку, який провадить свою діяльність незалежно від такого нерезидента.
У разі якщо нерезидент провадить свою діяльність в Україні та за її межами і при цьому не визначає прибуток від своєї діяльності, що ведеться ним через постійне представництво в Україні, сума прибутку, що підлягає оподаткуванню в Україні, визначається на підставі складення нерезидентом окремого балансу фінансово-господарської діяльності, погодженого з контролюючим органом за місцезнаходженням постійного представництва.
У разі неможливості визначити шляхом прямого підрахування прибуток, отриманий нерезидентами з джерелом його походження з України, оподатковуваний прибуток визначається контролюючим органом як різниця між доходом та витратами, визначеними шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7.
Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон) поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності (далі – підприємства), які зобов’язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно з законодавством.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vopros-po-povodu-otchuzhdeniya-ostatkov-osnovnyx-sredstv-predstavitelstvom-nerezidenta

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!