Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Внесено зміни до додатків ПН та РІ до декларації з податку на прибуток підприємств

October 27, 2016

Наказом Міністерства фінансів України від 08.07.2016 № 585 внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств та оновлено додатки.
Зокрема, у додатку ПН таблицю 1 «Розрахунок (звіт) податкових зобов’язань нерезидентів, якими отримано доходи із джерелом їх походження з України» доповнено новими рядками 22 – 24, у яких відображаються отримані нерезидентами доходи із джерелом їх походження з України у вигляді:
- процентів, доходів (дисконту) на державні цінні папери, або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов'язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, які продані (розміщені) нерезидентами за межами території України через уповноважених агентів нерезидентів;
- процентів за отримані державою або до бюджету АР Крим чи міського бюджету позики (кредити або зовнішні запозичення), які відображаються в Держбюджеті або місцевих бюджетах чи кошторисі Національного банку, або за кредити (позики), які отримані суб'єктами господарювання та виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями;
- доходів за операціями з розміщення державних деривативів і доходи, що виплачуються за державними деривативами, відповідно до умов угод з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом.
Додаток РІ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств також зазнав змін.
У розділі 3 «Різниці, які виникають при здійсненні фінансових операцій (стаття 140 розділу ІІІ Податкового кодексу України)» платники податків мають можливість відображати різниці, на які зменшується фінансовий результат до оподаткування на:
- суму нарахованих доходів від участі в капіталі платників єдиного податку четвертої групи (рядок 3.2.2);
- суму нарахованих доходів у вигляді дивідендів, що підлягають виплаті на його користь від інших платників податків, які сплачують авансові внески з податку на прибуток при виплаті дивідендів (рядок 3.2.3).
Платники податку на прибуток, які звітують щокварталу, за три квартали 2016 року мають подавати податкову декларацію за оновленою формою.
Більш детально з роз’ясненням щодо внесених змін у додатки ПН та РІ до декларації з податку на прибуток підприємств можна ознайомитись у листі ДФС України від 11.10.16 р. № 33190/7/99-99-15-02-01-17 "Про набуття чинності наказу Мінфіну від 08.07.2016 № 585".
Нагадуємо, граничний термін подання декларації з податку на прибуток підприємств за три квартали поточного року – 9 листопада 2016 року.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vneseny-izmeneniya-v-prilozheniya-PN-i-RI-deklaracii-po-nalogu-na-pribyl-predpriyatij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!