Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Внесено зміни до Порядку нарахування та сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб

June 29, 2016

Уряд прийняв постанову від 24.06.16 р. № 385 "Про внесення змін до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб".
Постанова прийнята на виконання положень Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році", яким внесено зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", відповідно до яких, зокрема:

- єдиний внесок для всіх категорій осіб встановлено в розмірі 22 відсотки бази його нарахування;
- максимальна величина бази нарахування єдиного внеску змінена із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Прийняття постанови дасть змогу привести положення Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 178, до норм Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vneseny-izmeneniya-v-Poryadok-nachisleniya-i-uplaty-ESV-za-nekotorye-kategorii-zastraxovannyx-lic

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!