Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Внесено зміни до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій МФО та їх обігу

December 30, 2016

НКЦПФР прийняло рішення від 10.11.16 р. № 1104 "Про затвердження Змін до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу".
Зокрема, змінами удосконалюється порядок дій юрособи - емітента облігацій підприємств у разі прийняття рішення про виділ.
Так, передбачено, що виділ юрособи здійснюється у порядку, встановленому законодавством України.
Юрособа, що утворилася внаслідок виділу, несе субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями емітента облігацій, з якого був здійснений виділ, які згідно з розподільчим балансом не перейшли до юрособи, що утворилася внаслідок виділу. Емітент облігацій, з якого був здійснений виділ, несе субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями, які згідно з розподільчим балансом перейшли до юрособи, що утворилася внаслідок виділу. Якщо юросіб, що утворилися внаслідок виділу, дві або більше, субсидіарну відповідальність вони несуть спільно з емітентом облігацій, з якого був здійснений виділ, солідарно.
У разі передачі згідно з розподільчим балансом зобов'язань за облігаціями юрособі, що утворилася внаслідок виділу (далі - правонаступник), після державної реєстрації правонаступника, здійснюється заміна свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій.

Заміна свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій здійснюється у такому порядку:
1) уповноважена особа правонаступника, утвореного в результаті виділу, протягом 10 робочих днів з дня державної реєстрації такого правонаступника, подає до реєструвального органу такі документи:
- заяву про заміну свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій;
- копію рішення про затвердження розподільчого балансу (роздільного акта), засвідчену підписом керівника та печаткою правонаступника, утвореного в результаті виділу/емітента;
- копію розподільчого балансу (роздільного акта), засвідчену підписом керівника та печаткою правонаступника, утвореного в результаті виділу;
- оригінал (оригінали) свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску облігацій емітента;
2) реєструвальний орган за результатами розгляду відповідних документів протягом 10 робочих днів з дати їх надходження до реєструвального органу здійснює заміну свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій емітента, з якого здійснюється виділ, на свідоцтво про реєстрацію випуску облігацій правонаступника, утвореного в результаті виділу.
У свідоцтві про реєстрацію випуску облігацій здійснюється запис про анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій емітента, з якого здійснено виділ.
Повідомлення заявника про прийняте реєструвальним органом рішення про заміну свідоцтва здійснюється засобами телекомунікаційного зв'язку.
За письмовою заявою заявника, поданою до реєструвального органу до закінчення строку розгляду документів, реєструвальний орган може повернути всі подані документи на доопрацювання;
3) на підставі виданого свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій правонаступник, утворений в результаті виділу, оформлює та депонує глобальний сертифікат в Центральному депозитарії цінних паперів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vneseny-izmeneniya-v-Polozhenie-o-poryadke-osushhestvleniya-emissii-obligacij-predpriyatij-obligacij-MFO-i-ix-obrashheniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!