Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Повернули аванс покупцю: як здійснити коригування єдиного податку?

12 червня 2017 р.

Об'єктом оподаткування для юрособи-єдинника є будь-який дохід, у тому числі дохід представництв, філій, відділень такої юрособи, отриманий протягом звітного періоду в грошовій формі, матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 Податкового кодексу (далі – ПК).
Платники єдиного податку третьої групи (юрособи) визначають дохід на підставі даних спрощеного бухобліку. До доходу не включаються кошти (аванс, передоплата), які платник єдиного податку повертає покупцю товару (робіт, послуг) тільки в разі повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів.
Платник єдиного податку третьої групи (юрособа) в декларації платника єдиного податку за звітний період, в якому повертав кошти в зазначених вище випадках, має право відкоригувати податкові зобов'язання. Для цього він зазначає дохід наростаючим підсумком з урахуванням скоригованої суми доходу і визначає суму податкового зобов'язання до оплати.

Лист ДФС від 06.06.17 р № 470/6/99-99-12-02-03-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!