Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Верховна Рада України прийняла за основу

July 14, 2015

проект Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»:

Законопроектом № 2982 пропонується визначити організаційно-правові засади проведення державної реєстрації речових та інших прав та їх обтяжень, які підлягають реєстрації згідно з цим Законом, і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою цих прав. При цьому, з набранням чинності цим Законом, має втратити чинність чинний Закон «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

проект Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»:

Законопроектом № 2983 пропонується врегулювати відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, статутів територіальних громад та символіки. З набранням чинності цим Законом, Закон «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» визнається таким, що втратив чинність.

проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»:

Законопроектом № 2984 пропонується внести ряд змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізацію надання адміністративних послуг. Серед новел проекту – приписи, спрямовані на усунення розбіжностей, що виявлені під час реалізації Закону «Про адміністративні послуги», шляхом виключення деяких положень із тексту цього Закону та доповнення його новими положеннями, що регулюють статус та діяльність центру надання адміністративних послуг, а також забезпечують удосконалення процедури надання адміністративних послуг в електронній формі.

Крім того, органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у випадку, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) пропонується надати повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування)":

Законопроектом № 2981 шляхом внесення змін до Бюджетного кодексу України пропонується зараховувати до складу доходів загального фонду бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад,адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також за проведення державної реєстрації юридичних осіб, організацій та фізичних осіб – підприємців, що здійснюються виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення, районними, районними у містах, містах Києві та Севастополі державними адміністраціями. Згідно з чинними вимогами Бюджетного кодексу України зазначений адміністративний збір зараховується до доходів загального фонду Державного бюджету України.

проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення регулювання виробництва та обігу пива":

Законопроектом пропонується створити правові умови для прозорої та ефективної діяльності виробників пивоварної продукції шляхом зменшення надмірного регуляторного навантаження, не пов`язаного зі збільшенням податкових надходжень від галузі.

Проектом пропонується внести зміни до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" в частині скасування для пивоварної галузі:

атестації виробництва;

сертифікації та підтвердження відповідності продукції;

ліцензування виробництва;

регулювання Кабінетом Міністрів України мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін;

державне регулювання нормування втрат при виробництві;

внесення місць зберігання продукції до Єдиного державного реєстру;

єдиних із алкогольними напоями вимог до маркування продукції;

Законопроектом також пропонується внести зміни до Закону "Про рекламу" в частині уточнення умов здійснення рекламування різних категорій алкогольної продукції, встановлення заборони на розповсюдження реклами про проведення розважальних заходів, конкурсів, лотерей, розіграшів призів, якщо умовою надання права участі у таких заходах є придбання та/або споживання алкогольних напоїв.

Законопроект зареєстровано за № 2971-д.

проект Закону «Про внесення змін до статті 60 Закону України "Про господарські товариства» (щодо зменшення кворуму загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю):

Законопроектом № 2757 пропонується внести зміни до частини другої статті 60 Закону України «Про господарські товариства», а саме: зменшити кількість присутніх учасників товариства з обмеженою відповідальністю, для визнання загальних зборів цих товариств повноважними, з 60% до більш ніж 50% відсотків голосів.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Verxovna-Rada-Ukraini-prijnyala-za-osnovu--7769  

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!