Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Верховна Рада прийняла зміни щодо проведення земельних торгів

February 18, 2016

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів".
Законом, зокрема, встановлюється, що земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється організатором земельних торгів або їх виконавцем відповідно до договору, укладеного між ними, у тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів.
Витрати (видатки), здійснені організатором або виконавцем земельних торгів на їх проведення, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.
Документ містить також норму, відповідно до якої фізичні та юридичні особи, які до дня   набрання чинності цим Законом одержали в установленому порядку дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок або технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність або користування земельних ділянок державної та комунальної власності, мають право на отримання таких земельних ділянок без проведення земельних торгів у випадках, визначених положеннями частини другої статті 134 Земельного кодексу України, що виключаються цим Законом. Відповідний законопроект зареєстровано за № 2279.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Verxovna-Rada-prijnyala-zmini-shhodo-provedennya-zemelnix-torgiv-13693.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!