Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливі роз`яснення ДФС на 9 грудня 2016 року

December 9, 2016

Оподаткування новорічних подарунків, нові рахунки для сплати ЄСВ, ЕЦП та порядок його отримання, питання "горячої лінії" ДФС - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

ПДФО

ДФС в Дніпропетровській області

Фізособа отримала спадщину та/або подарунок: що з ПДФО та військовим збором?

Платник податку, який отримав дохід у вигляді вартості подарунку та/або спадщини, може сплатити ПДФО та військовий збір до нотаріального посвідчення договору дарування нерухомого майна за місцем нотаріального посвідчення такого договору.

ДФС в Івано-Франківській  області

Оподаткування подарунків, наданих профспілкою

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50 відс. однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

ЄСВ

ДФС в Одеській області

Увага! Відкриті нові рахунки з ЄСВ

Головне управління ДФС в Одеській області інформує про відкриття з 01 грудня 2016 року рахунків 3719 “Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування” відкритих на ім’я територіальних органів ДФС в Одеській області.

ПДВ

Лист ДФС від 15.11.2016 № 24597/6/99-99-15-03-02-15

Кредит бачиш, а відшкодування нема: відступлено право вимоги грошових коштів

Платник податку — покупець, який придбаває товари/послуги у платника податку — першого кредитора, а оплату за них здійснює іншому платнику податку — новому кредиторові, якому відступлено право вимоги грошових коштів, має право на формування податкового кредиту за операцією з придбання таких товарів/послуг за наявності належним чином оформленої податкової накладної, зареєстрованої в ЄРПН, але втрачає право на врахування сум ПДВ, сплачених за такі товари/послуги, при розрахунку суми бюджетного відшкодування ПДВ, оскільки отримувач коштів — новий кредитор не є постачальником таких товарів/послуг.

Інші податки

ДФС в Дніпропетровській області

Питання-відповіді на тему: «Новації в податковому законодавстві»

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» заступника начальника управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Віталія Мироненка на тему: «Новації в податковому законодавстві»

Спрощена система оподаткування

ДФС у Харківській  області

Плануєш працювати в 2017 році на спрощенці – подай заяву до 17.12.16 року

Субъект хозяйствования может перейти на упрощенную систему налогообложения с общей, если подал соответствующее заявление в контролирующий орган за 15 календарных дней до начала следующего календарного квартала. То есть, для перехода на упрощенную систему налогообложения с I квартала 2017 года последним днем для подачи заявления является 16 декабря 2016 года.

ЕЦП

ДФС у Полтавській області

ЕЦП та порядок його отримання, що важливо знати?

 

УВАГА! Особистий ключ має властивості прихованого файлу і відображається, якщо у налаштуваннях папок активована функція відображення прихованих файлів.

Також читайте: https://uteka.ua/ua/publication/Vazhnye-razyasneniya-GFS-na-9-dekabrya-2016-goda

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!