Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливо! До уваги платників, які подали податкову декларацію про майновий стан і доходи!

February 10, 2016

В останній версії програмного забезпечення по формуванню податкової звітності в електронному вигляді (OPZ) фахівцями контролюючого органу були внесені зміни щодо алгоритму заповнення показників податкової Декларації про майновий стан і доходи в рядках 10.7 «Доходи, отримані фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності ... » і 10.8 « Доходи, отримані фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність »даними з Додатка № 4 до Декларації.
Зараз в ці рядки переносяться суми чистого оподатковуваного доходу з графи 8 відповідно розділу першого або розділу третього Додатки №4 до Декларації про майновий стан і доходи.
Зазначені зміни знайшли відображення в 10.01.101-м оновленні комп'ютерної програми M.E.Doc.
Тому, якщо Ви вже встигли відзвітувати, надіславши в ДФС Декларацію про майновий стан і доходи, створену у версії M.E.Doc, нижче 10.01.101, перевірте коректність заповнення рядків 10.7 та 10.8. Декларації за даними Програми № 4 і, в разі необхідності, повторно відправте вірний звіт в контролюючий орган.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Vazhlivo!-Do-uvagi-platnikiv-yaki-podali-podatkovu-deklaraciyu-pro-majnovij-stan-i-doxodi!-13451.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!