Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У Z-звіті відсутній обов’язковий реквізит: відповідальність

30 вересня 2016 р.

Яка передбачена відповідальність у разі роздрукування Z-звіту, в якому відсутні обов’язкові реквізити?

Відсутність обов’язкового реквізиту у звітному чеку може свідчити про аналогічне порушення вимог змісту розрахункового документа (касового чеку). 
За порушення цих вимог передбачено відповідальність у вигляді фінансової санкції згідно з п. 1 
ст. 17 Закону України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (далі – Закон) у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту, зокрема, нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції: 

  • вчинене вперше – 1 грн; 
  • за кожне наступне вчинене порушення – 100% вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону, товарів (послуг).

Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 109.20.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!