Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні почнеться підтримка стартапів та збільшення робочих місць

August 4, 2016

Міністерство економічного розвитку та торгівлі  на своїй офіційній сторінці у facebook роз’яснило, які важливі зміни відбудуться в Україні із відкриттям Hi-Tech Office.
Hi-Tech Office є спільним проектом українського бізнесу та міжнародних інвесторів, який реалізований за сприяння Мінекономрозвитку. Hi-Tech Office сприятиме розвитку та підтримуватиме інноваційні розробки в Україні. Український офіс створено на зразок канадського Communitech та ізраїльського Офісу Головного Вченого, які успішно працюють у своїх країнах.
Hi-Tech Office Ukraine підтримуватиме українські стартапи та втілюватиме у життя інноваційні ідеї, які можуть бути комерціалізовані. Світова практика свідчить, що 1$ інвестицій у стартапи створює 5 – 8 $ у реальному секторі економіки. Тож розвиток стартапів створює додану вартість і нові робочі місця.
Офіс буде створювати інноваційну екосистему для стартапів, де вони зможуть отримати доступ до фінансування та вийти на ринки збуту. А також знайти експертів, менторів, необхідну інфраструктуру та багато чого іншого.
І одна з найважливіших особливостей Hi-Tech Office це те, що інноватори, які візьмуть участь у програмі мають інкорпорувати свої стартапи в Україні. Іншими словами – Офіс допомагатиме їм у виході на міжнародні ринки, однак інтелектуальна власність має зберігатися в Україні. Це запобігатиме так званому ефекту “brain drain”, коли багато українців-новаторів мають їхати за кордон у пошуках фінансування своїх проектів і разом з тим вивозять з України свої ідеї та потенціал.
Проект має на меті посилення захисту інтелектуальної власності, збільшення культури співпраці між бізнес-партнерами та забезпечення доступу до світового ринку.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraini-pochnetsya-pidtrimka-startapiv-ta-zbilshennya-robochix-misc.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!