Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні з`явиться реєстр осіб, що провалили іспит в адвокати

July 7, 2016

РАУ прийняла рішення від 13.06.16 р № 162 "Про облік на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України інформації про здачу/не здачу особами кваліфікаційного іспиту ".
Так, Рада адвокатів України розпорядилася здійснювати на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України облік інформації про здачу/не здачу особами кваліфікаційного іспиту.
На виконання такого рішення РАУ секретаріат НААУ, РАУ має сформувати на сайті НААУ в окремій рубриці «Доступ до професії. Здача кваліфікаційного іспиту» електронний реєстр осіб, які здали/не здали кваліфікаційний іспит.
В цей реєстр в алфавітному порядку будуть вносити інформацію про прізвище, ім'я та по батькові особи, яка здала/не здала кваліфіспит, номер і дату відповідного рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону і свідоцтва про складання іспиту.
Відповідний реєстр буде відкритим і загальнодоступним на сайті НААУ.
Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів в свою чергу повинні забезпечити спрямування в Секретаріат НААУ, РАУ відповідної інформації про здачу (не здачу) особами кваліфіспиту разом зі скан-копіями відповідних рішень і свідоцтв про здачу іспиту протягом 5 робочих днів з дня їх прийняття для внесення зазначеної інформації до реєстру.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraine-poyavitsya-reestr-lic-provalivshix-ekzamen-v-advokaty.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!