Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні з`явиться концепція деофшоризації

April 21, 2016

На засіданні робочої групи Національної ради реформ була попередньо затверджена концепція деофшоризації. У той же час П.Порошенко збирається затвердити указ про заходи, які унеможливлюють використання компаній-резидентів, що мають офшорний статус, для мінімізації податкових зобов'язань та виведення прибутку за кордон.
До 1 червня загальна і узгоджена законотворча робота разом з експертним середовищем при залученні кращих світових консультантів і аудиторів дозволить представити відповідні напрацювання у Верховній Раді для узгодженого голосування.
Також Президент зазначив свої надії в частині того, що представники Державної фіскальної служби, Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Адміністрації Президента зможуть вжити заходів, які унеможливлять використання громадянами України офшорних компаній для мінімізації сплати податків усередині країни.
Нагадаємо, раніше П.Порошенко зазначив, що слід забезпечити надходження податків в Україні від діяльності компаній, незалежно від того, зареєстровані вони в Україні чи за її межами, якщо вони прямо або побічно належить українському резиденту.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraine-poyavitsya-koncepciya-deofshorizacii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!