Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні можуть ввести єдину систему е-обліку деревини

June 3, 2016

Державне агентство лісових ресурсів України ініціює запровадження єдиної системи електронного обліку деревини для лісокористувачів.
Наразі Держлісагентство ініціює запровадження єдиної системи електронного обліку деревини для всіх постійних лісокористувачів. Такий облік надасть можливість повного контролю лісового ресурсу в державі.
Держлісагентству підпорядковано 73% лісів, а 27% - іншим постійним лісокористувачам (комунальні підприємства, облагроліс, лісгоспи Міноборони).
У лісогосподарських підприємствах Держлісагентства впроваджена і функціонує єдина державна система електронного обліку деревини, яка охоплює близько 99% всієї заготовленої деревини та забезпечує точний облік лісоматеріалів на лісосіці в onlіne-режимі за рахунок маркування деревини спеціальними бирками зі штрих-кодом.
Така система є ефективним засобом протидії незаконним рубкам, дієвим чинником підвищення ефективності лісогосподарського виробництва за рахунок застосування сучасних логістичних та управлінських рішень, скорочення часу на формування облікової і звітної документації, зменшення простою транспортних засобів, підвищення виходу цінних сортиментів та виробничої дисципліни.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraine-mogut-vvesti-edinuyu-sistemu-e-ucheta-drevesiny.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!