Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні хочуть ввести контроль над відмовами у працевлаштуванні

August 27, 2015

Міністерство соціальної політики України хоче запровадити моніторинг дискримінаційних оголошень про роботу.
Як розповіла заступник директора департаменту ринку праці та зайнятості, начальник відділу нормативно-правового регулювання Мінсоцполітики Надія Дмитренко, відповідна ініціатива запропонована в законопроекті "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління в сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття".
Крім того, планується зобов`язати роботодавців письмово повідомляти претендентам про причини відмови у працевлаштуванні на заявлену вакансію.
За словами Дмитренка, цим законодавчим актом також пропонується зобов`язати роботодавців проводити підвищення кваліфікації своїх працівників не рідше, ніж один раз на 5 років.
Як повідомлялося, в Україні рівень безробіття в липні 2015 року знизився в порівнянні з попереднім місяцем на 0,1 п.п. до 1,6%.
Згідно з даними Держстату, станом на 1 серпня 2015 кількість безробітних становила 427500 осіб. З них отримують допомогу по безробіттю 341,2 тис.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/V-Ukraini-xochut-vvesti-kontrol-nad-vidmovami-u-pracevlashtuvanni-8969.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!