Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У Раді відбудеться день економіки і дерегуляції

October 28, 2015

10 листопада народні депутати у Верховній Раді розглядатимуть виключно економічні і дерегуляційні закони.

Про це в соціальній мережі повідомив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. 

«Сьогодні за участі Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса відбулася нарада щодо проведення Дня розвитку економіки та дерегуляції. Він планується на 10 листопада. Цього дня Рада розгляне всі законопроекти, які стосуються даної, дуже важливої для економічного розвитку країни, теми. Це 15 проектів законів, які ми умовно розділили на 5 груп.

1. Антимонопольно-конкурентне законодавство (зокрема, проект, який зробить діяльність Антимонопольного комітету публічною).

2. Залучення інвестицій (зокрема, проекти про спрощення процедури створення в Україні індустріальних парків, а також про розвиток державно-приватного партнерства).

3. Управління держвласністю (зокрема, проект про створення наглядових рад у держпідприємствах та включення до їх складу незалежних членів, а також обов’?язкове оприлюднення їх фінансової звітності).

4. Скорочення дозвільної документації (зокрема, проект, яким передбачено скорочення витрат підприємців на бюрократичні процедури).

5. Реформа держконтролю (зокрема, проект, який змінить функції контролюючих органів з каральних на сервісні та консультаційні)

Нагадаю, що ми змінили підходи до формування порядку денного роботи ВР. Відтепер запроваджено підхід, за якого ми визначаємо дні, де базово і системно будемо розглядати питання того чи іншого напрямку життя країни. 10 листопада має відбудеться перше таке засідання», - повідомив спікер парламенту.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/U-Radi-vidbudetsya-den-ekonomiki-i-deregulyacii-10714

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!