Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

На допомогу платникам єдиного податку IV групи

February 20, 2017

ДФС на допомогу платникам єдиного податку IV групи оприлюднила:
- Логічний та математичний контроль при заповненні Податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи;
- Порядок заповнення податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.
Так, Декларація подається платником незалежно від стану фінансово-господарської діяльності платника податку.
Звітна, нова звітна, уточнююча Декларації подаються відповідному контролюючому органу (за основним або неосновним місцем обліку платника) за місцем розташування земельної ділянки.
Загальна, нова загальна, уточнююча загальна Декларації подаються до контролюючого органу за місцезнаходженням платника податку (за основним місцем обліку платника).
Звітна Декларація подається, якщо за відповідний звітний рік за земельні ділянки, що розташовані на території певного органу місцевого самоврядування з кодом згідно з Державним класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (далі – код за КОАТУУ), ще не було подано жодної Декларації.

До відома: класифікатор розміщено за адресою http://www.ukrstat.gov.ua/work/klass200n.htm
Нова звітна Декларація подається лише у законодавчо визначені граничні строки подання, якщо за відповідний звітний рік за земельні ділянки, розташовані на території певного органу місцевого самоврядування з кодом, що відповідає коду за КОАТУУ, вже було раніше подано звітну (нову звітну) Декларацію із зазначенням такого самого коду за КОАТУУ органу місцевого самоврядування.
Уточнююча звітна Декларація подається тільки після законодавчо визначеного граничного строку подання, якщо за відповідний звітний рік за земельні ділянки, розташовані на території певного органу місцевого самоврядування з кодом, що відповідає коду за КОАТУУ,  було подано звітну (нову звітну) Декларацію.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-pomoshh-platelshhikam-edinogo-naloga-IV-gruppy.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!