Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У звітному кварталі дохід на користь фізосіб не нараховувався: чи подавати ф. № 1ДФ?

21 липня 2016 р.

Чи необхідно податковому агенту подавати податковий розрахунок за ф. 1 ДФ, якщо він не має найманих осіб і дохід у звітному кварталі на користь фізосіб не нараховувався і не виплачувався?

Згідно з п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
Відповідно до п. 2.2 розд. ІІ Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.
Таку відповідь розмістили податківці у ЗІР, категорія 103.25.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-otchetnom-kvartale-doxod-v-polzu-fizlic-ne-nachislyalsya-predstavlyat-li-f---1DF

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!