Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У НБУ відбудеться відкритий семінар, присвячений онлайн-торгівлі

April 7, 2016

Національний банк України продовжує серію відкритих дослідницьких семінарів та запрошує усіх зацікавлених осіб долучитися до участі у черговому семінарі, який відбудеться 11 квітня 2016 року о 14:00. Викладач Шеффілдського університету (Великобританія) Олександр Талавера презентуватиме результати проведеного дослідження: "Ціноутворення на онлайн ринках: основні факти, міжнародні порівняння та транскордонна інтеграція" ("Price Setting in Online Markets: Basic Facts, International Comparisons, and Cross-border Integration").
У дослідженні, яке провели Олександр Талавера разом із професором Університету Каліфорнії (Берклі) Юрієм Городніченком, йдеться про ринки онлайн торгівлі на прикладі США та Канади. Як виявилося в результаті аналізу, ціни на онлайн-ринках сильніше та швидше реагують на зміни номінального обмінного курсу порівняно з цінами на звичайних ринках. Водночас автори вивчили, як на глибину і швидкість перенесення змін обмінного курсу на онлайн ціни впливають такі фактори як рівень конкуренції на ринку, гнучкість цін, синхронність змін у цінах, репутація продавців тощо.
З матеріалами дослідження можна ознайомитися за посиланням.
Робочою мовою семінару є англійська.
Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: Roman.Lysenko@bank.gov.ua до 8 квітня 2016 року, 12:00, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в роботі семінару кожного з заявників. Результати будуть повідомлені електронною поштою кожному з учасників до кінця дня 8 квітня 2016 року.
Адреса проведення семінару – м. Київ, вул. Інститутська 9, Центральний вхід, к. 206. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55.
Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, інших центральних банків та власне НБУ, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.
З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронні адреси Roman.Lysenko@bank.gov.ua або Serhii.Nikolaichuk@bank.gov.ua.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/V-NBU-sostoitsya-otkrytyj-seminar-posvyashhennyj-onlajn-torgovle.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!