Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У відрядження в двомісному «СВ» купе: що з ПДФО?

13 вересня 2017 р.

Кожний пасажир має право займати, як правило, одне місце згідно із придбаним проїзним документом. На бажання пасажира і за наявності вільних місць йому може надаватись можливість викупити двомісне купе у вагоні «СВ».
За умови прямування одного пасажира в окремому купе проїзд оформляється одним проїзним документом.
Ураховуючи викладене, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку – фізособи сума відшкодованих йому роботодавцем витрат, понесених таким платником під час відрядження (користування послугами таксі та на проїзд у двомісному купе вагона «СВ»), за умови виконання вимог, установлених п. 170.9 ПК.

Лист ДФС від 01.09.17 р. № 1785/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!