Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В якій валюті здійснюються розрахунки з CГ, що зареєстровані у ВЕД «Крим»?

27 жовтня 2014 р.

Згідно ст. 9 Закону «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» (далі – Закон) на території ВЕЗ «Крим» може застосовуватися мультивалютний режим, за яким в оплату вартості товарів (робіт, послуг), що продаються (надаються) у межах ВЕЗ «Крим», приймається як гривня, так і валюти іноземних країн, включені НБУ до 1 – 2 груп Класифікатора  іноземних валют та банківських металів.

Будь-які безготівкові платежі (перекази) з території ВЕЗ «Крим» на іншу територію України чи з іншої території України на територію ВЕЗ «Крим» здійснюються виключно у гривні або у вільно конвертованій валюті.

Особливості режиму таких платежів (переказів)  встановлюються НБУ.

Операції, передбачені у ст. 9 Закону,  не потребують індивідуальної ліцензії НБУ.

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

Новини за темою:

Розрахунки та переміщення валюти до Криму

Особливості переміщення українських товарів з тимчасово окупованої території

Зарплата працівників з ВЕЗ "Крим" оподатковується за місцезнаходженням роботодавця

Крим звільнили від українських податків на 10 років

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!