Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В якому випадку графи 3-4 розділу 2 КОРО не заповнюються?

15 вересня 2016 р.

Згідно з п. 8 глави 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, у разі роздрукування на реєстраторі розрахункових операцій протягом робочого дня декількох фіскальних звітних чеків усі вони вклеюються у відповідну книгу обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО), записи в розділі 2 книги ОРО робляться за кожним фіскальним звітним чеком окремо. Якщо фіскальний звітний чек містить дані про операції службового внесення та службової видачі коштів, графи 3, 4 розділу 2 книги ОРО можна не заповнювати.
Про це нагадали фіскали у ЗІР, категорія 109.09.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-kakom-sluchae-grafy-3-4-razdela-2-KURO-ne-zapolnyayutsya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!