Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У якому випадку фінрезультат підлягає коригуванню?

13 грудня 2016 р.

ДФС у листі від 18.11.2016 р. № 24924/6/99-99-15-02-02-15 повідомляє, що положеннями п.139.2 ст.139 ПКУ визначено порядок коригування фінансового результату на різниці, що виникають при формуванні резерву сумнівних боргів.
Так, фінансовий результат до оподаткування збільшується: на суму витрат на формування резерву сумнівних боргів відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності; на суму витрат від списання дебіторської заборгованості, яка не відповідає ознакам, визначеним пп.14.1.11 п.14.1 ст.14 ПКУ, понад суму резерву сумнівних боргів.
Фінансовий результат до оподаткування зменшується на суму коригування (зменшення) резерву сумнівних боргів, на яку збільшився фінансовий результат до оподаткування відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-kakom-sluchae-finrezultat-podlezhit-korrektirovke

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!