Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В якому разі договори перестрахування реєструються в Нацкомфінпослуг?

8 грудня 2015 р.

17 листопада 2015 року набрало чинності розпорядження Нацкомфінпослуг від 15.09.15 р. № 2201 «Про затвердження Порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами» (далі - Порядок).
Відповідно до пункту 2

17 листопада 2015 року набрало чинності розпорядження Нацкомфінпослуг від 15.09.15 р. № 2201 «Про затвердження Порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами» (далі - Порядок).
Відповідно до пункту 2 Порядку страховиком (цедентом, перестрахувальником) резидентом (далі - Заявник) в Нацкомфінпослуг реєструються договори перестрахування, укладені із страховиками (перестраховиками) нерезидентами, в тому числі за участю страхових та/або перестрахових брокерів.
Пунктом 5 Порядку визначено, що у разі необхідності перерахування інвалюти та/або купівлі інвалюти відповідно до вимог Положення про застосування іноземної валюти в страховій діяльності за договором перестрахування, укладеним із страховиком (перестраховиком) нерезидентом, який був зареєстрований в Нацкомфінпослуг, до якого внесені зміни, Заявником разом із супровідним листом (складається в довільній формі, в якому зазначаються дата та номер реєстрації договору перестрахування в Нацкомфінпослуг) надсилається на реєстрацію копія таких змін у двох примірниках, один з яких має бути засвідчений уповноваженою особою Заявника (примірник копії змін до договору перестрахування на двох і більше сторінках має бути прошитий та містити наскрізну нумерацію сторінок), а інший – засвідчений нотаріально.
Отже, Заявником реєструються в Нацкомфінпослуг тільки договори перестрахування, укладені із страховиками (перестраховиками) нерезидентами, а зміни до таких договорів (в тому числі у вигляді «бордеро» та «ковер-нота», які не являються окремими договорами перестрахування) - у разі необхідності купівлі та/або перерахування інвалюти.

За матеріалами офіційного сайту Нацкомфінпослуг.

Порядку страховиком (цедентом, перестрахувальником) резидентом (далі - Заявник) в Нацкомфінпослуг реєструються договори перестрахування, укладені із страховиками (перестраховиками) нерезидентами, в тому числі за участю страхових та/або перестрахових брокерів.
Пунктом 5 Порядку визначено, що у разі необхідності перерахування інвалюти та/або купівлі інвалюти відповідно до вимог Положення про застосування іноземної валюти в страховій діяльності за договором перестрахування, укладеним із страховиком (перестраховиком) нерезидентом, який був зареєстрований в Нацкомфінпослуг, до якого внесені зміни, Заявником разом із супровідним листом (складається в довільній формі, в якому зазначаються дата та номер реєстрації договору перестрахування в Нацкомфінпослуг) надсилається на реєстрацію копія таких змін у двох примірниках, один з яких має бути засвідчений уповноваженою особою Заявника (примірник копії змін до договору перестрахування на двох і більше сторінках має бути прошитий та містити наскрізну нумерацію сторінок), а інший – засвідчений нотаріально.
Отже, Заявником реєструються в Нацкомфінпослуг тільки договори перестрахування, укладені із страховиками (перестраховиками) нерезидентами, а зміни до таких договорів (в тому числі у вигляді «бордеро» та «ковер-нота», які не являються окремими договорами перестрахування) - у разі необхідності купівлі та/або перерахування інвалюти.

 

За матеріалами офіційного сайту Нацкомфінпослуг.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!