Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У якому розмірі відшкодовують вартість ліків для гіпертоніків?

31 жовтня 2013 р.

Відповідно до Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою часткове відшкодування вартості таких ліків здійснюється на рівні затвердженої МОЗ референтної ціни відшкодування на лікарський засіб з урахуванням граничних постачальницько-збутових (не вище ніж 10 % оптово-відпускної ціни) та торговельних (роздрібних) (не вище ніж 25 % закупівельної ціни) надбавок, установлених п. 3 постанови КМУ від 25.04.12 р. № 340, але не вище фактичного розміру роздрібної ціни упаковки лікарського засобу, що відпускається аптечним закладом.

Лист МОЗ від 24.09.13 р. № 18.02-05/6598/29253.


Новини за темою:

Дії власника реєстраційного посвідчення при зміні вигляду упаковки ліків

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!