Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У яких випадках сплачене держмито підлягає поверненню?

4 квітня 2014 р.

Справляння державного мита регулюється Декретом КМУ „Про державне мито”, яким встановлено, що платниками держмита на території України є фіз- та юрособи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, які мають юридичне значення, уповноваженими на те органами (нотаріальними конторами, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, органами Державної міграційної служби, Державного агентства лісових ресурсів, відділами державної реєстрації актів цивільного стану, біржами та ін.)
Сплачене державне мито підлягає поверненню частково або повністю у випадках, передбачених ст.8 Декрету, а саме:
- внесення мита в більшому розмірі, ніж передбачено чинним законодавством;
- відмови державних нотаріальних контор або виконавчих комітетів міських, селищних і сільських Рад народних депутатів у вчиненні нотаріальних дій;
- в інших випадках, передбачених законодавством.
Повернення державного мита провадиться за умови, якщо платником подано заяву до органів Міндоходів протягом року з дня зарахування його до бюджету.
Органи Міндоходів, в свою чергу, готують та надають до органів Держказначейства підтвердження необхідності повернення помилково та/або надміру сплачених коштів лише в частині сум, які сплачені до бюджету понад суми забовязань, визначених органами доходів і зборів за результатами контрольно-перевірочної роботи.

Лист Міндоходів від 31.03.14 р. № 7400/7/99-99-17-04-17.


Новини за темою:

Вводяться спецмита на імпорт нових легкових автомобілів

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!