Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У червні поліція посилить контроль за перевезенням небезпечних вантажів

June 14, 2016

Комплекс цільових заходів проходитиме в Україні з 15 по 30 червня. У цей період правоохоронці будуть здійснювати посилений контроль  за дотриманням законодавства водіями, які здійснюють перевезення небезпечних вантажів, перевірятимуть наявність у них необхідних документів.
Зокрема, у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі мають бути в наявності  свідоцтво про допущення ТЗ до перевезення визначених небезпечних вантажів, ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, погодження дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданого підрозділами превентивної діяльності апарату та головних управлінь Національної поліції.
Також поліцейські приділять увагу відповідності маркування транспортних засобів, якими перевозяться відповідні категорії вантажів,  інформаційними таблицями або знаками  табло небезпеки, чинності та належному оформленню перевізних документів.
Національна поліція звертається до суб’єктів перевезення небезпечних вантажів з проханням відповідально поставитися до своїх обов’язків та здійснювати свою діяльність виключно в рамках чинного законодавства України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-iyune-policiya-usilit-kontrol-za-perevozkoj-opasnyx-gruzov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!