Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено форми заяв, без яких платіжні документи не приймаються

July 11, 2016

Національне агентство з питань попередження корупції прийняло рішення від 02.06.16 р. № 7 "Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску в підтримку політичної партії в установу банку України або відділення зв'язку".
Затверджено форми заяв про відсутність обставин, передбачених частинами першою - третьою статті 15 Закону «Про політичні партії в Україні», наявність яких є підставою для відмови в прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску від громадянина України та юридичної особи.

Цими нормами заборонено здійснення внесків на підтримку політичних партій:
1) органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
2) державними та комунальними підприємствами, установами і організаціями, а також юридичними особами, в яких не менше 10% статутного капіталу або прав голосу прямо або побічно належать державі, органам місцевого самоврядування або нерезидентам або кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до Закону «Про запобігання корупції»;
3) іноземними державами, іноземними юридичними особами, іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є іноземці або особи без громадянства.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdeny-formy-zayavlenij-bez-kotoryx-platezhnye-dokumenty-ne-prinimayutsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!