Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено процедуру експертного визначення якості насіння та садивного матеріалу

19 серпня 2017 р.

18 серпня на засіданні КМУ затверджено Порядок арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу та порядок оформлення заяв для проведення арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу.
Метою прийняття цієї постанови є забезпечення прав споживачів виробників продукції насінництва та розсадництва на якісне насіння і садивний матеріал. Зокрема, прийняття відповідної постанови передбачає визначення офіційної процедури проведення арбітражного (експертного) визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу.
Проведення такої процедури відбуватиметься на вимогу споживачів та виробників продукції насінництва та розсадництва в разі їх невпевненості у відповідності посівних якостей придбаного насіння або товарних якостей придбаного садивного матеріалу.
Нагадаємо, Уряд затвердив механізм здійснення заходів державного контролю у сфері насінництва та розсадництва. Прийняття постанови передбачає виконання вимог Закону про насіння і садивний матеріал в частині проведення заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужбою у сфері насінництва та розсадництва шляхом затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері насінництва та розсадництва та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!