Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено форму акту обстеження матеріально-побутових умов членів сімей загиблих військовослужбовців

December 26, 2016

Мінсоцполітики прийняло наказ від 11.11.16 р. № 1318 "Про затвердження акта обстеження матеріально-побутових умов членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II груп із числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов".
Якщо особа, яка подала заяву на отримання грошової компенсації відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I–II групи із числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 (далі – Порядок), є законним представником отримувача грошової компенсації, проводиться обстеження матеріально-побутових умов отримувача грошової компенсації.
Якщо грошова компенсація призначається неповнолітнім дітям, відповідно до пункту 9 Порядку обстеження матеріально-побутових умов не проводиться.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhdena-forma-akta-obsledovaniya-materialno-bytovyx-uslovij-chlenov-semej-pogibshix-voennosluzhashhix

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!